Advasil Conform®

Plátek měkkého samopřilnavého silikonu

Stacks Image 91

Charakteristika


Silikonové krytí určené k péči o jizvy. Je složené z průsvitné vrstvy silikonového gelu (Silfix®) medicínské kvality a měkké polyuretanové vrchní vrstvy, která zlepšuje pocit při nošení. Krytí se silikonovým gelem pomáhá při dlouhodobém používání zlepšovat vzhled jizev. Obzvlášť prospěšné je použití Advasil® Conform při ošetřování hypertrofických a keloidních jizev. Advasil® Conform se z hygienických důvodů dodává sterilní.

Použití


Vyndejte Advasil Conform® z balení, odstraňte obal a umístěte gelovou stranou na jizvu. Při použití na malé jizvy je možné odstřihnout na požadovanou velikost. V případě větších jizev použijte více krytí Advasil® Conform tak, že je umístíte jedno vedle druhého. Advasil® Conform je samopřilnavý a může se opakovaně používat až 28 dní. Je důležité, aby kůže pod krytím byla udržována v čistotě a suchu, proto dané místo denně myjte. Čas nošení Advasil® Conform by se měl postupně zvyšovat podle snášenlivosti až do 24 hodin.
Výhody

• Zlepšuje vzhled hypertrofických a keloidních jizev.
• Udržuje optimální vlhkost tkáně a vytváří mírný terapeutický tlak na pokožku.
• Snadno přizpůsobitelný povrchu rány.
• Možnost použít v případě alergie na lepící náplasti.
• Je šetrný k pokožce.

Indikace

Advasil® Conform je určený k ošetřování jizev po zahojených ranách s cílem zlepšení konečného vzhledu jizvy, především u lidí se sklonem k tvorbě:
  • hypertrofických jizev
  • keloidních jizev

Kontraindikace

Nepoužívejte v případě alergie na silikon.
 


Název produktu / Rozměr / Balení
Advasil Conform / 10 x 10 cm / 1 ks
Advasil Conform / 10 x 15 cm / 1 ks

Čtěte pozorně návod k použití zdravotního prostředku (ZP), Informace o bezpečném použití a úplný účel ZP.